Vairavimas teikia laisvę atsidurti ten, kur ir kada norite – užtikrintai, saugiai ir patogiai!

Mokykla veikia nuo 2013m. Kiekvieni metai, kiekvienas mėnuo, kiekviena diena – tai ne tik mokymas vairuoti, bet ir mūsų pačių tobulėjimas, mokinių supažindinimas su naujovėmis. Mes sekame ir perduodame mokiniams naujausius pasikeitimus ne tik Kelių eismo taisyklėse, bet ir Regitros reikalavimuose, kad ruošdamiesi egzaminams žinotumėte į ką atkreipti dėmesį. Būtent dėl to mūsų instruktoriai nuolat tobulinasi EKO vairavimo, Regitros rengiamuose renginiuose, saugaus eismo renginiuose, Geriausio Lietuvos vairuotojo konkurse bei kituose. Ne išimtis ir sportinio vairavimo renginiai. Tik geras ir daug patirties turintis instruktorius gali išmokyti Tave vairuoti saugiai ir užtikrintai.

Mokykloje ruošiame AM, A1, A2, A, B, bei BE kategorijų vairuotojus, konsultuojame dėl 96 kodo. Taip pat suteikiame galimybę nuomotis mūsų transporto priemones praktikos egzaminui „Regitroje“, nes didelis privalumas laikyti egzaminą su jau pažįstama transporto priemone. Mokyklos vairavimo aikštelė – kitas didelis privalumas. Čia galima geriau pasiruošti praktiniam egzaminui, nes aikštelės danga tokia pat kaip Šiaulių „Regitros“ filialo egzaminų aikštelės. Beje, mūsų mokyklos mokiniai ja naudojasi NEMOKAMAI, o akcijų metu besimokantieji papildomas pamokas gauna su išskirtinėmis nuolaidomis. Pirmosios pagalbos kursai taip pat organizuojami vairavimo mokykloje.

Nors mūsų kolektyvas nedidelis bet labai nuoširdus ir draugiškas, todėl tiek tarpusavyje, tiek su mokiniais bendraujame kaip su šeimos nariais. Kviečiame TAVE prisijungti!

Instruktoriai

Zenonas Andriuška

Daugiau nei 30 metų vairavimo patirtis, įgyta ne tik dalyvaujant eisme bet ir kroso, „Bulių kautynių“ ir Ralio trasose. Nuo 2012 metų dalijasi išskirtine patirtimi dirbdamas instruktoriumi.
Turimos kategorijos: A1 | A2 | A | B | BE | C | CE | D |

Žydrūnas Klapatauskas

Lankstaus, ramaus būdo, atsakingas, lengvai bendraujantis, savo profesijos žinovas. Mokinius ruošia jau 10 metų.
Turimos kategorijos: A | B | BE | C | CE |

Zenonas Andriuška